Forsiden Kalender Tjek Bandet Download Shoppen Instagram Links Kontakt
Kalender  
 
HIT-TUR 2020
Dato Tid Sted Info Billet Web fb
27. marts   Lukket arrangement AFLYST    
28. marts kl. 20.00 Gazzværket, Aabenraa AFLYST  
3. april kl. 21.00 Kulturhuset Islands Brygge AFLYST  
4. april kl. 20.00 Bygningen, Køge AFLYST  
17. april kl. 20.00 Kedelhuset, Silkeborg AFLYST  
18. april kl. 21.00 Fermaten, Herning AFLYST  
24. april kl. 20.00 Kulturhuset Pavillonen, Grenå AFLYST  
25. april kl. 20.00 Skråen i Nordkraft, Ålborg AFLYST  
1. maj kl. 21.00 Gimle, Roskilde AFLYST  
2. maj kl. 19.30 Forum Horsens AFLYST  
9. maj kl. 22.00 Tulipanfest, Ribe AFLYST  
6. juni kl. 22.00 DRIVE IN KONCERT v. Varde Biler    
19. juni   Lukket arrangement AFLYST  
27. juni   DRIVE IN KONCERT, Toftlund    
24. juli kl. 16.00 Varde Open Air AFLYST  
19. september kl. 19.30 Forum Horsens AFLYST  
2. oktober kl. 20.00 Kulturhuset Skanderborg AFLYST  
3. oktober kl. 21.00 Torvehallerne, Vejle AFLYST  
9. oktober kl. 20.30 Bastionen, Nyborg AFLYST  
10. oktober kl. 20.00 Stars, Vordingborg    
23. oktober kl. 21.00 Turbinen, Randers    
24. oktober kl. 21.00 Sønderborghus AFLYST  
30. oktober kl. 20.00 Gram Slot    
31. oktober kl. 21.00 Schweizerhalle, Tønder Kulturhus AFLYST  
6. november kl. Tobakken, Esbjerg    
7. november kl. Tobakken, Esbjerg    
5. december kl. 19.30 Troldesalen, Vejen I salg
11. december kl. 23.00 Helle Hallen, Årre AFLYST  
HIT-TUR 2021
Dato Tid Sted Info Billet Web fb
19. marts   Lukket arrangement      
20. marts kl. 20.00 Gazzværket, Aabenraa  
9. april kl. 20.00 Bygningen, Køge  
10. april kl. 21.00 Kulturhuset Islands Brygge  
16. april kl. 21.00 Skråen i Nordkraft, Ålborg  
17. april kl. 20.00 Kedelhuset, Silkeborg  
23. april kl. 20.00 Kulturhuset Pavillonen, Grenå  
24. april kl. 21.00 Fermaten, Herning UDSOLGT  
7. maj kl. 21.00 Gimle, Roskilde  
8. maj kl. 20.00 Tåstrup Teater & Musikhus    
14. maj kl. 19.30 Forum Horsens  
1. oktober kl. 20.00 Kulturhuset Skanderborg  
2. oktober kl. 21.00 Torvehallerne, Vejle    
8. oktober kl. 20.30 Bastionen, Nyborg  
9. oktober   TBA      
29. oktober   TBA      
30. oktober kl. 21.00 Sønderborghus  
4. december kl. 20.00 Schweizerhalle, Tønder Kulturhus    
10. december kl. 23.00 Helle Hallen, Årre